مجموعه میرکو شما را به خرید بهترین میوه خشک وخشکبار و سبزیجات خشکدعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 1 =

قیمت سبزی خشک معطر شوید خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه خشک کردن شوید در منزل مرکز خرید سبزی خشک کرده فله

سبزی خشک شوید چاشنی معطر برای غذاهای ایرانی است. قیمت سبزی خشک بنابر فصل خرید این محصول متغیر است، زیرا در فصل های گرم سال شوید بیشتر از سایر فصول کشت می شود و به همین دلیل با بیشتر شدن برداشت این محصول، قیمت آن کاهش می یابد، اما در فصل های سرد که شوید کمتر کشت می شود به دلیل عدم تناسب میان عرضه و تقاضا قیمت شوید افزایش می یابد. 

قیمت سبزی خشک معطر شوید خانگی

نحوه خشک کردن شوید در منزل

نحوه خشک کردن شوید در منزل خشک کردن شوید در منزل باید طی مراحل زیر انجام پذیرد: 

بعد از خریداری شویدها ابتدا باید آن را کاملا پاک کنید در این مرحله بهتر است تمام ساقه های کلفت و ضخیم شوید گرفته باشند و شویدهایی که زرد شده اند را دور بیندازید زیرا جلوه ی خوبی به سبزی خشک شده نمی دهند. 

مرحله ی بعد شستن سبزی است، ابتدا شوید را داخل لگنی بریزید و روی آن آب کاملا سرد بریزید به صورتی که کاملا روی شویدها را بپوشاند، بهتر یک پیمانه نمک روی شوید بریزید تا شوید را کاملا ضدعفونی کند. بعد از اینکه به مدت یک ساعت شوید کاملا خیس خورد، آن را داخل آبکش ریخته و آبکشی نمایید. سپس روی آبکش یک پارچه تمیز بیندازید و به مدت یک ساعت صبر کنید تا آب شوید کاملا خشک شود. 

در این مرحله شوید را روی یک سینی بریزید و مواظب باشید که شویدها روی هم تلنبار نشوند بلکه تنها لایه ای نازک از شوید روی سینی ریخته باشد، در فصل تابستان می توانید سینی را داخل آفتاب و در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید. بهتر است روزی دوبار به سراغ سبزی ها رفته و آن را زیر و رو کنید. 

خشک کردن شوید به این روش حدودا یک هفته زمان می برد و با خرید یک کیلوگرم شوید تقریبا ۲۰۰ گرم شوید خشک شده خواهید داشت. 

اما اگر در فصل های سرد که نور مستقیم خورشید وجود ندارد اقدام به خشک کردن شوید کنید، می توانید پس از اینکه شوید را داخل سینی ریختید، سینی را روی بخاری و یا شوفاژ قرار دهید و زیر بخاری را تا حد ممکن کم کنید، شوید کم کم خشک می شود. 

مرکز خرید سبزی خشک کرده فله

مرکز خرید سبزی خشک کرده فله خرید سبزی خشک فله از مرکز مخصوص خرید سبزی خشک فله دارای مزیت هایی است، برای مثال در این مرکز می توانید بهترین نوع سبزی خشک شده را بیابید و با قیمتی پایین تر آن را خریداری نمایید که صرفه اقتصادی خواهد داشت. همچنین اگر به صورت غیرحضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید، می توانید سبزی را دم در منزل خود تحویل بگیرید. 

عثمان عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه میرکو شما را به خرید بهترین میوه خشک وخشکبار و سبزیجات خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید