مجموعه میرکو شما را به خرید بهترین میوه خشک وخشکبار و سبزیجات خشکدعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 3 =

قیمت میوه خشک شده برگه هلو

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه میوه هلو را خشک کنیم؟صادرات اسلایس میوه خشک مخلوط

قیمت میوه خشک هلو در بسته بندی های مختلف با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و نرخ نهایی تعیین می گردد. نرخ برگه هلو خشک از میانگین قیمت برگه های دیگر بیش تر است. قیمت این محصول در سال های مختلف سال با توجه به هزینه خرید هلو متفاوت است. برگه هلو درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد.

قیمت میوه خشک شده برگه هلو

چگونه میوه هلو را خشک کنیم؟

چگونه میوه هلو را خشک کنیم؟

در قدم اول باید هلو به خوبی شسته و خشک گردد، سپس باید هسته وسط میوه هلو را خارج کنیم و این محصول را به قطعات یک دست و نازک برش دهیم. ورقه های هلو را بر روی یک توری می چینیم و آن را در فضای باز در مقابل نور خورشید قرار می دهیم.

زمانی که برگه هلو بر روی توری چیده می شود جریان هوا به خوبی و سریع تر میوه ها را خشک می کند. حدود ۴ روز طول می کشد تا برگه هلو آماده گردد در این فاصله باید پر هلو را زیر و رو کنیم تا به طور یک نواخت و یک دست حرارت ببیند و خشک شود.

برگه هلو نباید زیاد در مقابل نور خورشید بماند زیرا خشک و شکننده می شود و طعم آن عوض می شود. همین که ۲۰ در صد از رطوبت برگه هلو باقی ماند می توان آن را جمع آوری کرد و در یخچال به دور از نور و رطوبت و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

صادرات اسلایس میوه خشک مخلوط

صادرات اسلایس میوه خشک مخلوط

صادرات میوه خشک مخلوط به صورت عمده ای بیش ترین صادرات را در بازار خارجی دارد. صادرات برگه هلو جزو پر رونق ترین میوه خشک صادراتی در ایران است. اسلایس میوه خشک تنوع زیادی دارد که بیش از ده نوع آن صادر می شود. تولید کنندگان بخش عمده ای از میوه خشک را در بخش تجارت خارجی جهت صادرات استفاده می کنند. طعم و کیفیت بی نظیر برگه هلو زمینه خوبی جهت صادرات برای تولید کنندگان فراهم می کند.

بزرگ ترین فروشنده اسلایس میوه خشک مخلوط یکی از بزرگ ترین تولید کننده میوه خشک در کشور محسوب می شود که بیش ترین حجم محصول خود را به صورت عمده ای و یا جزئی به فروش می رساند و بقیه محصول خود را با توجه به کیفیت و مرغوبیت بالا به کشورهای همسایه صادر می کند.

صادرات این محصول کمک شایانی به اقتصاد کشور دارد. برگه هلو بخش عمده آن به کشورهای مختلف صادر می شود. میوه خشک جزو خشکبار محسوب می شود که تجارت آن یکی از پر سود ترین تجارت ها در دنیا به حساب می آید. صادر کردن میوه خشک به صورت اینترنتی به کشورهای همسایه یک گزینه عالی به بازار جهانی به حساب می آید.

عثمان عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه میرکو شما را به خرید بهترین میوه خشک وخشکبار و سبزیجات خشک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 − 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید